Muzeum nieczynne do 27 grudnia.


Szanowni Państwo,

Wiele na to wskazywało, ale czekaliśmy z oficjalną informacją do chwili ukazania się Rozporządzenia Rady Ministrów, zgodnie z którym co najmniej do 27 grudnia 2020 r. instytucje kultury pozostają zamknięte dla odwiedzających.

Będziemy robić, co w naszej mocy, by oczekiwane przez Państwa wydarzenia zaplanowane na przyszły miesiąc, odbyły się w formie uwzględniającej niniejsze ograniczenia.

Śledźcie zatem nasz profil FB, gdyż będziemy na bieżąco informować, o tym co się u nas dzieje za zamkniętymi drzwiami, ale z otwartym dostępem do internetu!

dodał: Muzeum, dnia: 2020-11-27 12:21:10.

Informacje dla zwiedzającychProjekt: ”Światło rzeki” Stanisława Baja – e-book do wystawy czasowejProjekt: Nieinwazyjne rozpoznanie geofizyczne stan. 1C w Gródku - najważniejszego stanowiska archeologicznego LubelszczyznyProjekt: Odkryte. Odzyskane. Ocalone. Starożytność w świetle niepublikowanych zabytków z regionu hrubieszowskiegoProjekt: Kolekcja muzealiów 2 Pułk Strzelców Konnych. Wydanie katalogu w setną rocznicę powstania pułku.Projekt: Ocalić od zniszczenia i zapomnienia. Konserwacja zespołu obiektów Armia Krajowa Oddział w HrubieszowieKIOSK


Publikacje dostępne w Muzeum

Galeria - dawne fotografie


Galeria Galeria Galeria Galeria


(C)2009 Muzeum im. ks. St. Staszica - wszelkie prawa zastrzeżone
autor strony: Tombi