2 Pułk Strzelców Konnych - wystawa do końca lutego 2021 r.


Niewiele już zostało czasu, by skorzystać z szansy na obejrzenie wystawy czasowej wykonanej przy okazji realizacji projektu dotyczącego wydania katalogu muzealiów związanych z 2 Pułkiem Strzelców Konnych, dofinansowanego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Co ciekawe, wystawa ta była już na etapie demontażu i niemal się pogodziliśmy z faktem, że poza wersją on-line, niewiele osób miało okazję ją zobaczyć.

Postanowiliśmy jednak wykorzystać okazję, że ponownie możemy Państwa gościć w naszym muzeum i po niewielkich zmianach wystawa wróciła!

Zapraszamy do 28 lutego!

Informujemy również, że w terminie do odwołania obowiązują u nas wyłącznie bilety ulgowe, natomiast dniem bezpłatnego zwiedzania jest sobota.
dodał: Muzeum, dnia: 2021-02-10 09:35:18.

Informacje dla zwiedzającychProjekt: ”Światło rzeki” Stanisława Baja – e-book do wystawy czasowejProjekt: Nieinwazyjne rozpoznanie geofizyczne stan. 1C w Gródku - najważniejszego stanowiska archeologicznego LubelszczyznyProjekt: Odkryte. Odzyskane. Ocalone. Starożytność w świetle niepublikowanych zabytków z regionu hrubieszowskiegoProjekt: Kolekcja muzealiów 2 Pułk Strzelców Konnych. Wydanie katalogu w setną rocznicę powstania pułku.Projekt: Ocalić od zniszczenia i zapomnienia. Konserwacja zespołu obiektów Armia Krajowa Oddział w HrubieszowieKIOSK


Publikacje dostępne w Muzeum

Galeria - dawne fotografie


Galeria Galeria Galeria Galeria


(C)2009 Muzeum im. ks. St. Staszica - wszelkie prawa zastrzeżone
autor strony: Tombi